Okenný sušiak HLINÍKOVÝ BIELY do šírky okna max. 2400 mm

69,00  s DPH

Okenný sušiak HLINÍKOVÝ BIELY

povrchová úprava práškovaním, farba biela RAL 9010

Sušiak je štandardne dodávaný s rozpernou tyčou 2400 mm, pokiaľ si prajete upraviť dĺžku tyče presne na Vaše okno je potrebné v poznámke k objednávke uviesť šírku ostenia podľa nasledovného obrázku:

Sušenie prádla v domácnosti na rozkladacích sušiakoch hlavne v zimnom období vytvára nadmernú vlhkosť vo vnútornom priestore, čím dochádza k zrážaniu vodných pár na stenách a sklách okien. A to je príčinou vzniku nebezpečných, zdraviu škodlivých plesní. Tento problém vyriešite vonkajším okenným sušiakom.

Okenný sušiak je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané pod uhlom nerezovými skrutkami a nitmi. Ľahká ale veľmi pevná konštrukcia ramien je ukončená rozpernou rúrkou upravenou na rozmer šírky okna, až do 2400mm.

Sušiak je po montáži naklonený k oknu, čo umožní lepší prístup k šiestim šnúram pre vešanie prádla. Ramená sú dĺžky 750mm a kotvia sa na bočné ostenie, aj zateplených obytných domov.

Súčasťou dodávky sú kotviace skrutky, hmoždinky a kvalitná polyamidová šnúra hr. 3mm so silonovým lankom a ukončovacími svorkami.

Montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý kutil, ktorý chce spraviť manželke radosť.

Okenný sušiak HLINÍKOVÝ BIELY do šírky okna max. 2400 mm

69,00  s DPH

Katalógové číslo: 9120041 Kategórie: Značka: