Samozatvárač GU OTS 210 BIELY bez ramena

59,90  s DPH

Samozatvárač bez ramena.

Samozatvárač pre ľavé aj pravé dvere.

Možnosť nastavenia rýchlosti zatvárania dverí a rovnako aj koncového dorazu.

Na maximálnu šírku dverí 1100mm.

Použitie: pre stredne ťažké dvere, max. hmotnosť dverí 85 kg.

Rozmery: 210x60x40 mm ( DxHxV)

SAMOZATVÁRAČE (ZATVÁRAČE DVERÍ, ĽUDOVO BRANO),
-slúžia hlavne na automatické zatvorenie dverí.

Rozdeľujú sa do viacerých skupín, podľa zaťaženia v triedach 1 až 6 (frekvencie otvárania). Podľa spôsobu prevedenia ramienka zatvárania, čo vplýva hlavne na celkový vzhľad a dizajn. Elegantným riešením sú samozatvárače s klzným ramienkom, ktoré nepretŕča do priestoru ako klasické lomené ramienko ale na druhej strane znižuje účinnosť samozatvárača o približne 30%. Na to je potrebné myslieť pri výbere samozatvárača, pokiaľ sa jedná o silne exponovaný priestor, s vysokou frekvenciou otvárania, je vhodnejšie použiť ramienkový samozatvárač napr OTS430, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou, a životnosťou.

Samozatvárače sú v prevedení pre protipožiarne dvere prípadne dvere bez požiarnej odolnosti.

Samozatvárače umožňujú rovnako aretáciu dverí, tzn. zaistenie otvorených dverí v požadovanej polohe. Daná funkcia nie je vzhľadom k legislatíve možná pri požiarnom prevedení. Rovnako sa dá nastaviť automatický doraz, a sila otvárania, dovretia posledných 10 stupňov, prípadne aj sila otvárania dverí.

Je veľmi dôležité zvoliť správny typ samozatvárače hlavne vzhľadom k rozmerom a váhe dverí, nemenej dôležitým faktom je cyklyčnosť otvárania. Uvedené vlastnosti samozatvárača vplývajú na jeho životnosť.

Samozatvárač GU OTS 210 BIELY bez ramena

59,90  s DPH

Katalógové číslo: 6449005 Kategórie: Značka: